Dış Ticaret Uzmanı EKSPORTO
"Rekabet Gücünüzü Arttırıyor"

Uzmanlık Alanımız

Dış Ticaret

Lojistik Yönetimi

Gümrükleme

Eğitim Programları

Yeni Ürün - ŞEMSİYELİK

Droplet Şemsiyelik

Droplet Şemsiye Poşetleme Makinası ile artık yerler kuru ve adımlar güvenli...

Devamı

Eksporto Eğitim ve Danışmanlık / Hakkımızda

Kurumsal Danışmanlık ve Eğitim Danışmanlığı

  • KOBİ nizin rekabet gücünü arttırmak,

  • Yüksek karla yurtdışı satışlarını arttırmak,

  • Bilgiye dayalı risksiz ve nitelikli iş yapmak,

    için sizi kurumumuza davet ediyoruz...

Eksporto Eğitim ve Danışmanlık

Kimliğini sahip olduğu tecrübe birikimi ve uluslararası alandaki çağdaş vizyonundan alan Eksporto, sağlam ve güçlü temeller üzerine kurulmuş olmanın güveni ile Dış Ticaret ve Lojistik alanındaki varlığını yıllardır başarı ile sürdürmektedir.

Başlıca hedefimiz, yetkin olduğumuz Dış Ticaret ve Lojistik alanında konusunda uzman kadromuzla ortak çalışma içinde bulunduğumuz firmaların tüm güncel taleplerini ve sorunlarını değerlendirmek, kurumsal kimliklerine zarar vermeden problemlere en efektif çözümleri getirmek ve ihtiyaçların en kısa sürede karşılanmasını sağlamaktır.

Bugüne kadar Eksporto'nun kimliğinin oluşmasında ve varlığını sürdürmesindeki en önemli nokta, firmamızdan talep edilmiş olan Dış Ticaret Danışmanlık ve Lojistik Hizmetleri'nin eksiksiz olarak zamanında verilmiş olması ve Müşteri Memnuniyeti'nin her zaman ön planda tutulmasıdır.

Bu anlayış çerçevesinde, her zaman yeniliklerin ve değişimin öncüsü olmanın verdiği güven ve kararlılıkla kendi alanımızda lider olarak işbirliği içinde olduğumuz kişi ve kurumların sürekli gelişimine katkıda bulunmak temel ilkemiz olmuştur.

Ayrıca temsilciliğini yapmış olduğu dünyanın lider markalarına ait ürünlerin ülkemizde tanınmasını ve bu yenilikleri yakından takip ederek kişi ve kurumların bundan faydalanmasını sağlayarak ülke insanının vizyonunun gelişmesine ve medeniyet düzeyinin yükselmesine önayak olmuştur.

Biz işimizi ciddiye alıyor ve sahip olduğunuz değerlere önem veriyoruz...

Eksporto Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti.

Hakkımızda  |  Dış Ticaret  |  Lojistik Yönetimi  |  Gümrükleme  |  Eğitim  |   İletişim  

© 2006 Eksporto Eğitim ve Danışmanlık Ltd Şti. Bütün hakları saklıdır.